Przedszkole nr 87 w Warszawie - Każdy ma szansę do indywidualnego rozwoju

Każdy ma szansę do indywidualnego rozwoju

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko było radosne, aktywne i twórcze zapisz Je do naszego Przedszkola. Naszą dewizą jest tworzenie przyjaznej placówki, w której każdy ma szansę do indywidualnego rozwoju.

Realizujemy program edukacji przedszkolnej oparty na teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera "Odkrywam siebie" Wiesławy Żaby-Żabińskiej z uwzględnieniem zróżnicowanych kart pracy tj. dla dzieci 4-letnich  „Odkrywam siebie. Czterolatek" i „ABC Smyka - Roczne przygotowanie przedszkolne”. Dla dzieci 5-letnich i 6-letnich  „Odkrywam siebie.Szkoła tuż, tuż– roczne przygotowanie przedszkolne” - wszystkie pozycje Grupy Edukacyjnej S. A. MAC. Dziecko ma możliwość uczestniczenia w różnych zajęciach ale także w młodszych grupach jest czas przeznaczony na odpoczynek i leżakowanie, co korzystnie wpływa na regeneracje dziecka. Leżakowanie w przedszkolu jest szczególnie ważne dla każdego maluch. zajęcia w przedszkolu odbywają się w hałasie, a dzieci poświęcając sobie nawzajem całą swoją energię potrzebują odpoczynku i krótkiego snu, by zregenerować siły.

Wytworzono:2021-06-05 16:01przez:
Opublikowano:2021-06-05 16:04przez: